GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 9693154
nr 969 3154
Tallrikar
Svalan, Rörstrand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:07:13
25/6 20:04:27
Rörstrand